גרגמל

שלום, אני מכיר את הנושא כבר שנים. יצא לי לחוות ויברציות ושיתוק שינה. חוויות מדהימות ומפחידות כאחד. מחכה בקוצר רוח לחוות חוויה חוץ גופית ו הקרנה אסטרלית שלח הודעה פרטית חזור לבלוג שלי

התועלת בחוויה חוץ גופית ע"י ויליאם בולמן

 

ויליאם בולמן (William Buhlman), סופר ומדריך לחוויות חוץ גופיות במכון מונרו, מספר בצורה מאד שקולה, ברורה והגיונית מהן החוויות האלה ואני ממליץ לכל אחד שרוצה באמת לדעת - לשמוע אותו.

החוויה הראשונה של בולמן הייתה בשנת 1972 ומאז חווה אלפי OBEs וכתב עשרות ספרים בנושא.

בולמן טוען, בניגוד למה שכולם חושבים, שב-OBE אנו לא יוצאים החוצה מגופינו אלא דווקא נכנסים פנימה.

אנשים רבים (בין 10-15%) חווים OBEs באופן ספונטני. כאשר אנו חווים OBE הסביבה היא כל כך מציאותית שחלקנו אפילו לא מודעים לכך שהם מחוץ לגופם ורק כאשר הם מנסים לתפוס משהו מוצק כגון ידית הדלת או דלת המקרר, הם מגלים שהם לא בפיזי.

אנשים חושבים שהמימד הפיזי הוא המימד היחיד שקיים אך זהו היבט אחד על ה"אני", החוויה היא בדרך כלל מאד עוצמתית ומשנה את תפיסת העולם של האדם החווה את החוויה, אך חשוב לציין שאנשים אשר חווים OBE לא הופכים להיות "מוארים" בן רגע – זהו תהליך ארוך וה-OBE עשוי להאיץ את תהליך ה"הארה".

אנחנו, בני האדם, יצורים לא פיזיים אלא תודעה טהורה.

הבית האמיתי שלנו הוא לא בעולם הפיזי - אנו נמצאים בעולם הפיזי לתקופה זמנית בלבד. סביבה זו היא רק הקליפה ויש רבדים ומימדים נוספים שאנו יכולים וצריכים לחקור, זהו מסע פנימי אל תוך התודעה. החוויה מלמדת אותנו שאנו נשרוד את המוות, שיש חיים אחרי...

פחדים

אנו נולדים עם פחדים.

אנו מביאים את הפחדים מהעבר שלנו, מגלגולים קודמים, יחד אתנו אל החיים האלה. OBE היא סביבה שמונעת ע"י המחשבות. כאשר אנו חווים OBE יש לנו את היכולת להתמודד עם הפחדים שלנו ולפתור אותם בצורה אלגנטית.

אנו ישויות מרובות-מימדים והדרך לחקור מימדים אחרים היא ע"י שינוי תדר. לפני שאדם חווה OBE הוא נכנס למצב שנקרא שיתוק שינה ואיתו ויברציות. אותן ויברציות הן בעצם שינוי התדר וכך אנו יכולים למקד את התודעה שלנו מהעולם הזה אל מימד אחר. קיימים אין-ספור מימדים. הפיזיקה הקוונטית מדברת על 12 מימדים ואנו יכולים לחוות כל אחד. OBE הוא מימד שמונע על ידי מחשבות, המימד האסטרלי הוא מימד שמונע על ידי רגשות – הגוף האסטרלי הוא הגוף הרגשי שלנו.

הדרך שלנו להתפתח היא על ידי התנסות וההתכנסות פנימה אל תוכנו וזה שווה הרבה יותר מקריאה בספר. זה משהו שנעשה עוד בתקופת התנ"ך...

אתם יותר מגופכם הפיזי

בהצלחה 💖

 

תגובות

עליך להיות רשום ומחובר כדי להוסיף תגובה. כניסה

12:18 26/05/15
מה קורה עם התרגום??

22:04 16/08/18
הי, תוכל לפתוח את הסירטון ביוטיוב ולבחור בCC
ואז לבחור Auto translate ואז בעברית...
תרגום גוגל עדיף על כלום,לא? 😆