רועי

an unexamined life is not worth living... שלח הודעה פרטית חזור לבלוג שלי

קסדת האלוהות - The God Helmet

אז מיהו\מהו אלוהים?

במשך כל שנות האדם, התפללו לאלוהים, מאמינים בצורה כזו או אחרת בישות כל יכולה, טובה, גדולה ואיומה.

האם הוא נמצא בכל מקום או במוחנו?

מיייקל פרסינגר, חוקר מדעי המוח הקוגניטיבי מקנדה, חוקר את הקשר בין מבנה המוח, תפקודו והחוויות שלנו, ליתר דיוק, האם יש קשר ביולוגי להרגשת קיום האלוהים והאמונה באל.

הקסדה היא קסדה פשוטה אשר מחוברות אליה אלקטרודות בצידה הימני.
כאשר הנבדק חובש הקסדה, הופעלו גלים אלקטרו מגנטיים שהשפיעו על האונה הימנית של המוח. לאחר כשעה הנבדק סיפר על התעלות רוחניות,
OBE, אחדות עם היקום ואת האלוהים..

 

תגובות

עליך להיות רשום ומחובר כדי להוסיף תגובה. כניסה

12:48 05/07/15
לרועי שבוע מבורך:
אלוהים והטבע בגימטריה זה אותו המספר ולא במקרה.לטבע יש חוקים קבועים ומוחלטים וכך מתנהלים הדברים בעולם.לכל סיבה יש תוצאה בהתאם.
אותו אלוהים הוא הכוח שהינו תכונת ההשפעה,האהבה החלוטה והארמוניה.לפי אנשים שהגיעו לאותה תכונה של אהבה ,גילו את הכוח הזה מתוך השגה של ממש(בחוש ובשכל)ומתארים אותו ככוח שטוב ומטיב לבריאות.אנו יכולים לראות איך הטבע הדומם ,הצומח והחי חיים בשיתוף פעולה ובהרמוניה.האנושות על פי רוב חיים בהפרדות וחוסר ארמוניה וקל לראות את התוצאות בשתח:במשפחה(גירושים)בחברה(אלימות)בין המדינות(מלחמות)ולכן הכוח הזה מוסתר 100% כי אנו הפוכים מימנו.אנחנו כמו מקלט רדיו שלא קולת את התדרים הללו.כמה שאנחנו שונים כמו למשל מה שמתואר של אלו שחוו את MUNT אותו קומפלקס של כוכבים.שם מתנהלים בנתינה,אהבה והרמוניה,לכן קרובים יותר לגלות את הכוח.אצלנו,מקובלים גדולים הגיעו להשגה זו.
האנושות חווה היום שפל שלא היה כדוגמתו בכל הזמנים.ואנו מתקרבים לעידן חדש של עליית מדרגה,ולכן נחוץ שכל אחד מאיתנו יעזור בדרכו לאחרים להגיע לערבות ולאהבה לזולת וליתר חלקי הטבע(להפסיק את הפעולות ההרסניות בצמחים,בבעלי חיים ובדומם בזיהום הסביבתי)
אני מזדהה ומעריך את העזרה שאתה נותן לאחרים להגיע ליותר השגים.
אשמח לדבר אתך ישירות.
בברכה ד"ר דוד חפץ
0523571057

14:17 06/07/15
לרועי שלום:
עלי להוסיף מספר נקודות לגבי תגובתי מאתמול.בעיסוקי ברפואה טבעית הוליסטית למעלה מ 35 שנים אני גם פיתחתי (על בסיס של מגוון מקורות) סוג טרפיה שאני מכנה "מסע לעולם הפנימי" כפי שמופיע באתר שלי www.dr-heffetz.co.il .מה שאני לא ציינתי כדי שאנשים לא יהיה להם רטייה,שהרבה שורשים מטראומות בחיים מגיעים מחיים קודמים כפי שהמטופל מגלה בעצמו והעבודה שלי בשיטה מאד מדויקת,מפחית את המטען הרגשי על מנת לשחרר אותו מההשפעה על החיים הנוכחיים.
כשבעולם האסטרלי יש חשיבות וביטוי של מחשבות ורגשות (סוף מעשה במחשבה תחילה)מאד חשוב שלאנשים תהיה הכנה ומודעות שבחיים היום יומיים יש להתנהל עם טוהר מידות,עם התייחסות לזולת כפי שכל אחד היה רוצה שהתיחסו עליו.
הדרך למנוע מצב יותר קאוטי משאנו רואים היום בעולם,טלוי בכל אחד ואחד מאיתנו שיעשה כמיטב יכולתו להטיב עם האחר וגם בהתחשבות על יתר חלקי הטבע.
וזה אומר ,לחיות בערבות(קיימת תנועה כזו בארץ שגודלת בכמות החברים בה)ואז אחד בשביל כולם וכולם בשביל האחד.וזו תהיה הכניסה לעידן החדש לכל האנושות.
אני מסכים אתך שיש דברים מגוכחים באינרטת,למשל "במסרים מאנדרומדה" מדברים על זה שעתיד האנושות זה לעלות למימד הרביעי,שזה מתקבל על הדעת אבל,שכדי שזה יקרה,לא צריך לעשות כלום!!????? שזה אומר כפי שהיום , האדם ימשיך בהתנהגות מזלזלת ומזיקה לאחרים וליתר חלקי הטבע,ושזה בכל מקרה יגיע מעצמו?????
לסייום רציתי לציין שאני באופן אישי נותן חשיבות עליונה לעזור לכל אחד ואחד להצליח בהקרנה האסטרלית כדרך להביא לאדם ליותר מודעות. שעתידנו אנחנו בונים ויכולים לשעוף לחיים יותר טובים ובלי פחד.במקום פחד,דחף בחיים בעבודה,משפחה וחברה.
למרות שאני מודע לתהליך של ההקרנה האסטרלית מגיל 14(שקראתי ספרים של לובסנג רמפה)ורק בחודשים האחרונים אני מתענין ,קורה ומאד מעוניין להצליח על מנת למנף את עצמי כדי לעזור יותר לאחרים.
אני כותב מהמייל של בית החולים.המייל שלי זה dr.heffetz@gmail.com
ברכה.
דוד חפץ

22:13 27/11/16
שבוע טוב רועי,
אני מחפש את הפורום ולא מוצא!!!!!!!!!
כתב ד''ר חפץ:
''אלוהים והטבע בגימטריה זה אותו המספר''
אני מוסיף גם יוסי (שמי) זה אותו מספר = 86

אמש נפל דבר,אחרי עשרות הקרנות אסטרליות שחוויתי אני חושב שעברתי
הקרנה אתרית אמש,לראשונה עברתי בגוף(לא רק עיניים) דרך קירות ודרך זכוכיות,
הייתי בטירת פאר. ניסיתי בכל מאודי לזעוק שאני רוצה לפגוש חבר ותיק שאבד הקשר
איתו כבר שני עשורים אך לא נענתי כרגיל. התעוררתי בבהלה למרות שלא היתה סיבה.
האם זה ''פרוגרס''? תודה רועי יקר.