רועי

an unexamined life is not worth living... שלח הודעה פרטית חזור לבלוג שלי

הסיוט - דוקומנטרי

הי,

אני תמיד מחפש ספרים וסרטים בנושא של AP ובחודש האחרון מצאתי סרטדוקומנטרי מעניין בשם הלא-סימפטי שנקרא הסיוט. הסרט מספר אחר שמונה אנשים אשרחווים שיתוק שינה באופן תדיר מאד ומתקשים לישון...😥

האמת, בפעם הראשונה שראיתי אותו התחבאתי מתחת לשמיכה.. ממש מפחיד👽!שיתוק שינה בהחלט יכול להיות משהו איום ונורא. אני זוכר את הפעם הראשונה שחוויתיאת ההרגשה הזו. זה היה לפני שנים בשבת בבוקר (שעה טובה להקרנות באופן כללי) ניסיתילהקרין עם BB ותוך כדי נרדמתי. רק שאז התעוררתי לקול חזקכל כך של רעם ובאותה השנייה לא יכולתי לזוז, הרגשתי שיש משהו שיושב לי על החזה ולאנותן לי לנשום, הרגשתי רעידות בכל הגוף – משהו שמזכיר התחשמלות. מנסה בכל כוחי לצאתמהמצב הזה, מנסה לקחת נשימה... ואז הכל השתחרר וחזרתי להכרה.

שאלתי את עצמי מה-לעזאזל-זה-היה!?!

למרות שהכרתי את המושג SP לא קישרתי בין החוויהולמושג. רק אחרי מספר ימים הבנתי – אההה זה השיתוק שכולם מדברים עליו!

זו הרגשה שאי אפשר להתבלבל איתה ועם משהו אחר. אתם תדעו מתי אתם ב-SP

שיתוק שינה יכול להיות סיוט אם האדם שחווה אותה לא יודע מה הוא חווה.אבל ברגע שמבינים מזה ומה אנחנו מסוגלים לחוות אחר כך... לדעתי משנה את התמונה.

אם את\ה חווה SP אני מציע ללמוד אותו ולשפוךאור על הנושא, ככל שתדעו יותר כך הפחד יקטן. כשזה קורה חישבו על דברים שמחים או עלדברים שיסיטו את דעתכם ממה שקורה – מהשיתוק. (זכרו מה אמר רוברט מונרו לעצמו כשזהקרה לו בפעמים הראשונות). אם אתם אנשים מאמינים - התפללו, או אמרו את ה-gateway affirmation של רוברט מונרו בקיצור כל דבר שירגיע אתכםויעביר את השלב הזה.

טריילר (על אחריותכם 😄)

תגובות

עליך להיות רשום ומחובר כדי להוסיף תגובה. כניסה